Suknia niezwykle seksowna, jak na krój syreny przystało, zarazem delikatna, lekka, nieco tajemnicza. Nie bez powodu nazwano ją Duende, czyli Elf (w języku hiszpańskim). Uwagę przykuwa dekolt w kształcie serca ozdobiony piękną koronką i delikatnymi pórami oraz boski dół sukni uszyty z wielu warstw tiulu. Duende do złudzenia przypomina projekty Very Wang, może dlatego od razu wpadła mi w oko ;)

Znajdziecie ją w najnowszej kolekcji Pronovias Dream 2014.

źródła zdjeć: 1 / 2-7 / 8-12 / 13-14

Zawsze będę namawiać Narzeczonych, aby podtrzymywali zwyczaj oddzielnych przygotowań, a przyszła Panna Młoda była konsekwentna i nie zdradzała elementów swojej stylizacji do ostatniej chwili. Nie ukrywajmy, moment pierwszego spojrzenia jest dla nas - kobiet bardzo ważny, bo cóż jest piękniejszego od emocjonującej reakcji naszego partnera na nasz widok, w sukni, którą wybierałyśmy miesiącami. Często ta emocjonująca chwila odbywa się w pośpiechu i brakuje czasu, aby nacieszyć się nią wystarczająco. Dlatego warto zmodyfikować harmonogram dnia ślubu i znaleźć czas na zaaranżowanie momentu pierwszego spojrzenia np. w parku, ogrodzie, oddzielnym pomieszczeniu, aby mieć parę minut dla siebie i z pomocą fotografa uchwycić Wasze szczere emocje. To może być Wasze ulubione zdjęcia w ramach ślubnego reportażu.

źródła zdjęć: 1 / 2 / 3 / 4 / 5-9 / 10 / 11

Świece to nieodzowny element każdej ślubnej dekoracji, a długie jesienno-zimowe wieczory dają możliwość cieszenia się ich światłem już od pierwszych minut przyjęcia.

Ponizej 5 pomysłów na aranżację stołów, ze świecami w roli głównej.

1. Im więcej, tym lepiej

2. Wstęga świetlna na stole

3. W lustrzanym odbiciu

4. Jako akcent kolorystyczny

5. Otoczone wiankiem z kwiatów

źródła zdjęć:  1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8