Dla wszystkich antyfanek ślubnych koków :) 

źródło zdjęć: Honor 

Dostajemy od Was maile z prośbą o poradę stylistyczną. Najczęściej przesyłacie zdjęcia sukien z pytaniami "Jaki kolor butów dobrać?", "Jaka biżuteria będzie najlepiej pasować?" czy " Założyć welon czy fascynator?" . Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom postanowiłyśmy stworzyć cykl postów, w których będziemy prezentować nasze pomysły na ślubne stylizacje.  

Dziś prezentujemy Wam pierwszy z nich - mój pomysł na fantastyczną suknię projektu Anny Korytowskiej. Prostą, subtelną, ale jednocześnie odważną suknię zestawiłabym z woalem oraz złotymi butami. W takiej stylizacji widziałabym młodą, przebojową kobietę, która ma odwagę zerwać ze ślubnymi konwenansami i postawić na nowoczesność. 

 1. Suknia A. Korytowska 2. Buty Christian Louboutin 3. Woalka BHLDN

Chcecie poznać nasz pomysł na Waszą suknię ślubną? Podeślijcie nam model, który wybrałyście na adres kontakt@rozowabeza.pl i zaglądajcie na bloga w poszukiwaniu inspiracji. 

Pozostając w temacie pasteli przedstawiam Wam dwa pomysły na proste dekoracje stołów w pudrowych kolorach. W pierwszej aranżacji dominują łososiowe i różowe róże, w towarzystwie m.in. ozdobnego groszku, ułożone w ocynkowanych, złotych wiaderkach. W drugiej żółte i fioletowe lewkonie, w przeźroczystych słoikach.

źródło zdjęć: Mademoiselle Fiona

W tym sezonie pastele znowu są w modzie! Na sklepowych półkach królują pudrowe róże, mięty i delikatne błękity.

Uwielbiam stylizacje ślubne, które nadążają za trendami a przy tym nie tracą swojej wyjątkowej, dla tego dnia subtelności. Tym bardziej spodobała mi się panna młoda, ubrana w suknię z gorsetem z dużą spódnicą i kolorowy akcent w postaci dużego, pastelowego naszyjnika. Pastelowe kolory zostały powtórzone również w bukiecie, butonierce i w dekoracjach na stole, tworząc razem spójną całość.

Zainspirowana sesją poszukałam kilka dużych, kolorowych naszyjników, które możecie wykorzystać do swojej letniej stylizacji :)

Autorka zdjęć:  Janelle Photography

1.2.3.4.5.

Na naszym blogu gości dziś duet utalentowanych fotografów z LOVE YOU SO. Marta i Maciek tworzą stylową, nowoczesną a przy tym ciepłą i naturalną fotografię. Ich zdjęcia charakteryzują się lekkością i nie są przesycone słodką kokieterią. Jak sami mówią "zamiast pretensjonalności proponujemy prostotę i klasę". A to właśnie prostota i klasa sprawia, że zdjęcia mają swój ponadczasowy styl i charakter. Duże doświadczenie i głowy pełne pomysłów dają gwarancję, że każdy reportaż i sesja ślubna będzie wyjątkowa a przy tym odzwierciedlająca atmosferę przyjęcia i charakter głównych bohaterów.

Ich reportaże oglądam z wielką przyjemnością, a po każdym mam ochotę na więcej. Poniżej fragment jednego z nich. Z wielką przyjemnością będę gościć ich ponownie.

Love You So

www.loveuso.pl

biuro@loveuso.pl