Kwiaty we włosach zawsze będą wyglądać pięknie a we fryzurach ślubnych niekoniecznie muszą królowac wianki. Przekonuje nas o tym Studio Ohlala...

 źródło zdjęć: Ohlala

Od dwóch miesięcy obowiązują nowe przepisy dotyczące udzielania ślubów w plenerze. W rozmowach z przyjaciółkami planującymi swoje śluby najczęściej pojawiają się wizje wspaniałych ceremonii w plenerze.

Drugim trendem, który zaobserwowałam jest poszukiwanie sukienek w popularnych sieciówkach. W USA kupno sukienki w sklepie sieciowym nie jest niczym wyjatkowym. Prym wiedzie tam marka J.Crew, która już od kilku sezonów proponuje kolekcje ślubne, nie tylko dla pary młodej, ale także dla druhen, dziewczynek sypiących kwiaty i wszystkich gości. Proponują suknie zgodne z najnowszymi trendami, wykonane z materiałów dobrej jakości, jednak nie są to typowe suknie szyte na miare.

Dlaczego o tym piszę? Bo tegoroczny ślubny lookbook J. Crew mnie bardzo ujął pozytywną energią jaka bije z tych zdjęć. Aż chce się ponownie wyjść za mąż :) Wydaje mi się, że idealnie wpisuje się w coraz śmielej wkraczający trend mówienia sobie sakramentalnego "tak" w miejscu innym niż Urząd Stanu Cywilnego. 

 

Sukienki można zamówić poprzez sklep internetowy marki J.Crew - TUTAJ

Europejskie sieciówki nie pozostają w tyle jeśli chodzi o białe sukienki. Nie produkują co prawda osobnych linii ślubnych, jednak w każdym sezonie pojawiają się na lato białe kreacje, które z powodzeniem można włożyć do ślubu. Poniżej mój krótki przegląd.

 Linki do sukienek: 1 / 2 / 3 
 

Czujecie miętę? Kolor miętowy jest teraz na topie, a jeśli mięta w dekoracjach to koniecznie... eukaliptus. Jest bardzo wytrzymały, więc z powodzeniem sprawdzi się w girlandach, wiankach, ozdobach "bez wody". Lubicie tą roślinę?

 źródło zdjęć: Pinterest

Świetlne girlandy kojarza się z reguły z Świętami Bożego Narodzenia, ja mogłabym się z nimi nie rozstawać przez cały rok. Uwielbiam wszelkie przyjęcia z tysiącem rozbyłskujących światełek nad głowami. Z lekką zazdrością spoglądam na te zdjęcia...

źródło zdjęć: adenephotography

Piękne dziewczyny ruszyły na wybieg... Przez cały wieczór ich fryzury przyozdabiały fascynatory Yoko Design, prezentowały biżuterię Anka Biżuteria i to, co najmniej widać na zdjęciach - boski manicure by Jagoda Uczułka stylizacja paznokci.

W pierwszym wyjściu zaprezentowały się w sukienkach wieczorowych By Mynia

Sukienki koktajlowe Place for Dress

i w końcu suknie ślubne Jolanty Dudy-Koprowskiej.

Oto finałowa 3!

florystyka ślubna, dekoracje kwiatowe: INNA Studio

dekoracje papierowe: Ach Paper

zdjęcia: Kuba Cichocki