Zachwycił mnie ten reportaż, a jeszcze bardziej eksplozja kolorów, która pojawiła się w dekoracjach z kwiatów. Fioletowe storczyki, herbaciane róże, tulipany, moje ulubione jaskry i wiele, wiele innych... Oprócz asymetrycznego wianka Panny Młodej, którego jestem fanką, moje serce podbiły sznury światełek i girlandy z tulipanów i róż!

Autor zdjęć: Yolande Marx

 

Już kolejny rok z rzędu RóżowaBeza.pl objęła patronat nad Wielką Galą Ślubną w Poznaniu. 

Targi odbędą się po raz XI  już 18. stycznia na terenie MTP w Poznaniu. Podczas targów będziecie mogli się zapoznać z ofertą blisko 300 firm z branży ślubnej. Pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Z pewnością musicie zobaczyć okazałe stoiska prezentujące obowiązujące trendy w modzie ślubnej, nie możecie przegapić stoisk z biżuterią i obrączkami oraz dekoracjami kwiatowymi i zaproszeniami. Swoje propozycje pokaże także branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele z Was będzie zapewne zainteresowanych ofertą nauki tańca i pokazów tanecznych. A dla Panów jak co roku zaprezentuje się kilkadziesiąt pojazdów ślubnych - limuzyny, auta sportowe, zabytkowe i współczesne. 

Imprezę jak co roku poprowadzi Tomasz Kammel. Od godz. 11.00 do 17.00 poprowadzi program sceniczny, w trakcie którego odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu bielizny i mody męskiej. Program urozmaicą pokazy taneczne oraz profesjonalne pokazy sztuki barmańskiej. 

Oczywiście Największe Targi Ślubne w Polsce nie będą kompletne bez konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Organizator ufundował wspaniałą nagrodę dla Narzeczonych - romantyczna wycieczka do Paryża, podczas której odbędzie się sesja zdjęciowa z fotografem oraz piękna para obrączek od firmy W.Kruk. Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów - suknie ślubne, garnitury, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, stylizacje, makijaże, dekoracje, obsługa muzyczna, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne, zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Konkursy będą odbywać się przez cały dzień - na żywo! Tylko zabierzcie ze sobą telefony komórkowe, bo z pewnością się przydadzą. 

Na koniec garść informacji organizacyjnych: 

- główne wejście na teren Targów Ślubnych znajduje się w tym roku od ul. Bukowskiej (naprzeciwko hotelu Sheraton), kasy będą czynne od godz. 10 - 18

- bilety można zakupić online na stronie www.targi-slubne.pl, znajdziecie tam również szczegółowe informacje o całym evencie

Jesteś z Przyszłą Panną Młodą z Poznania lub Wielkopolski? A może lubisz konkurować i miejsce nie ma dla Ciebie znaczenia?

Mamy coś dla Ciebie - II już edycja konkursu na Najpiękniejszą Pannę Młodą zbliża się wielkimi krokami!

Casting odbędzie się podczas XI Wielkiej Gali Ślubnej na Targach Ślubnych w Poznaniu już 18.01.2015 na terenie MTP.

Wystarczą  3 proste kroki, aby zgłosić swoją kandydaturę: 

1. Znajdź stoisko castingowe 

2. Wypełnij formularz

3. Przyjmij najlepszą pozę dla naszego fotografa. 

Ze wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą finałową 10, która 21.02.2015 w Hotelu MODERNO w Poznaniu będzie walczyła o miano Najpiękniejszej Panny Młodej 2015. 

Dzięki konkursowi nie tylko poznacie bliżej ofertę firm z branży ślubnej, ale macie też szansę na zgarnięcie ciekawych nagród, które z pewnością przydadzą się w przygotowaniach do ślubu. 

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie www.najpiekniejszapannamloda.pl oraz na stronach organizatorów. 

Organizatorzy:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Sponsorzy:

Na polskim rynku przybywa projektantów, którzy mierzą się z niełatwym tematem, jakim jest ubranie Panny Młodej. Z dużym zainteresowaniem przyglądamy się nowym, świeżym pomysłom na ślubne stylizacje.

W tym roku pierwszą ślubną kolekcję "Love is the answer" przedstawiła Anna Krzyżanowska. Znajdziecie w niej krótkie i długie suknie z najlepszych jedwabi, ale również biały garnitur! Poniżej przedstawiamy modele, które szczególnie wpadły nam w oko, więcej szukajcie na fb Anna Krzyżanowska ;)

Anna Krzyżanowska

Modelki: Monika Krzyżanowska i Anna Mielczarek 

Foto: Agnieszka Woźniak

Hair & Make up: Dessange