20/10/2014
Tagi: Anna Kara, moda

Ta kolekcja mogłaby nazywać się Sexy back! Najnowsze suknie Anny Kary przyciągają wzrok nie tylko pięknymi tkaninami, ale również oryginalnymi zdobieniami pleców. My już mamy swoje faworytki, a Wy?

źródło zdjęć: AnnaKara.com

Nie doceniałam nigdy gifów. Najczęściej pokazują jakieś upadki albo zwierzątko. Jak zobaczyłam ślubne gify autorstwa Jeffrey Lewis Benett to zmieniłam o nich zdanie. Wyjątkowa pamiątka nie uważacie?

Źródło zdjęć: JBL Wedding

Jesień rozpoczynamy czymś wyjątkowym! Słyszałyście o Wedding Show Powiedzmy Tak? To coś czego jeszcze u nas nie było. Targi ślubne połączone z warsztatami. Całodniowy event podczas którego będziecie mogły poznać najnowsze trendy w dekoracjach, zobaczyć pokazy kolekcji mody ślubnej albo wziąć udział w warsztatach tańca czy DIY.

Przyznajemy, że część warsztatowa interesuje nas najbardziej, bo bardzo lubimy śluby DIY. Warsztaty prowadzone będą przez team Martha Stewart Crafts, więc tym bardziej warto się na nie zapisać już dziś. Okazja jest niepowtarzalna. Podczas warsztatów „Make&Take” z Martha Stewart Crafts będziecie mogły wykonać zaproszenia, winietki, opakowania na słodycze i inne elementy stylowego ślubu i wesela. Oprócz warsztatów „Make&Take” podczas Wedding Show Powiedzmy Tak będziecie mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych z Tomaszem Barańskim, warsztatach florystycznych i wielu innych, które z pewnością przydadzą się w przygotowaniach ślubnych. My z pewnością na nich będziemy!

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Wystarczy wysłać zgłoszenie na redakcja@powiedzmytak.pl . Koszt udziału w dowolnej ilości warsztatów i spotkań to 15 zł, czyli tyle ile kosztuje bilet wstępu na Wedding Show Powiedzmy Tak.
 
Na koniec ważna informacja! Wedding Show odbędzie się 26.10.2014 r., w niedzielę, w godzinach 10-18, w hotelu Marriot w Warszawie.
Mamy dla Was 10 zaproszeń na ten event! Wystarczy polubić naszą stronę na FB i przesłać do nas wiadomość ze swoimi danymi (imię i nazwisko). Spieszcie się!
07/10/2014
Tagi: fotograf

W dzisiejszych czasach dużo starych obyczajów w temacie związków nie jest kultywowanych, jednak ten związany z oświadczynami pozostał i ma się bardzo dobrze. Przyszli małżonkowie prześcigają się w pomysłach na miejsce oświadczyn, a szczególnie panowie wiadomo... w sposobach na przekazanie pierścionka. No ale... w końcu to jeden z tych momentów, które powinno pamiętać się do końca życia. Czyż nie?

Sesje z zaręczyn należą do rzadkości tym bardziej miło mi jest podzielić się z Wami materiałem przygotowanym przez Michała Jasiocha z pokadrowani.pl. Michał wybrał się do Rzymu w bardzo konkretnym celu... "Całe przedsięwzięcie było długo i skrupulatnie przygotowywane i utrzymywane w tajemnicy. A wszystko to dla tej jednej wyjątkowej chwili - oświadczyn Mateusza i Basi na Hiszpańskich Schodach w Rzymie. W oczekiwaniu na decydujący moment, wtapiając się w tłum turystów, czułem się jak paparazzi. Nie wspominając już o tym, że na moich barkach spoczywał również obowiązek przewiezienia i przekazania w dyskretny sposób pudełka z pierścionkiem." - pisze.

Magia Wiecznego Miasta, dwóch wspaniałych ludzi i uczucie, które ich połączyło, wszystko to znajdziecie w poniższym reportażu.

Pokadrowani.pl

info@pokadrowani.pl

facebook.com/Pokadrowanipl

Ich stylizacje dopracowane są w najmniejszych szczegółach, zawsze bogate i efektowne. Utwierdzają mnie w przekonaniu, że każde marzenie dotyczące stylizacji sali, czy miejsca zaślubin można spełnić. Dzięki projektantom z firmy ArtSize przenoszę Was dziś do miejsca tryskającego ferią kolorowych kwiatów i bujną zielenią...

Niesamowita roślinność wokół Pałacu Zamoyskich, niebanalna architektura oraz drzewa rosnące wewnątrz oranżerii, w restauracji Endorfina Foksal w Warszawie stały się dla projektantów z firmy ArtSize inspiracją przywodzącą na myśl Tajemniczy Ogród, a wraz z nim malarstwo Jean-Honoré Fragonard'a i jego słynny obraz z huśtawką.

W oranżerii Endorfiny pojawiły się drzewa kwitnącej akacji, huśtawki z kwiatami, drewniane wazony i stworzone specjalnie do tego projektu meble. Powstał zaczarowany ogród pełen kolorowych, wiosennych kwiatów, z magiczną nutą świec – bajkowa sceneria do zaślubin czyż nie?

Zaproszeniem do dzikiego ogrodu były stare klucze, zwieszone na drewnianej, ręcznie malowanej tablicy. Opisane imieniem i nazwiskiem, wskazywały gościom miejsce przy stole.

Duże, wiszące nad stołami huśtawki, ozdobione kwiatami i świecami okazały się strzałem w dziesiątkę – zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Do tego wielobarwne kompozycje kwiatowe, wyjątkowe krzesła Chiavari w szampańskim kolorze, specjalnie dobrane obrusy i serwetki nadały temu miejscu wyjątkowego charakteru.

Nastrój buchajacego kolorami Tajemniczego Ogrodu, który stworzyli projektanci z firmy ArtSize był na prawdę wyjątkowy. Nocne oświetlenie roślin i huśtawek spowodowało, że w Endorfinie zapanował magiczny klimat. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można było się przenieść się gdzieś daleko, gdzie dobra zabawa i beztroskie świętowanie otoczone są pięknem i harmonią, kolorów, kwiatów i... ludzi.

realizacja i zdjęcia: ArtSize

facebook.com/artsizepl