19 KWI
Wykorzystaj stare klisze

Co myślicie o temacie przewodnim na weselu? Jeden specjalny element, który przewija się w całej stylistyce weselnej. Rozpoczynając od zaproszeń, przez winietki i dekoracje stołów, na dekoracjach sali weselnej kończąc. Pary Młode często wybierają taką rzecz, która łączy ich oboje, która jest ich pasją, wspólnym zaineresowaniem, czymś ważnym w ich związku. Nam udało się znaleźć bardzo ciekawą sesję ślubną, z fotograficznym motywem przewodnim. Do wykonania dekoracji wykorzystano rolki, obudowy starych filmów analogowych oraz zdjęcia Par Młodych z dawnych lat. Stworzono z nich bardzo proste, a jednocześnie niezwykle oryginalne i spersonalizowane dekoracje na weselnym stole. Oto garść inspiracji i porad DIY.  

Winietki można wykonać w bardzo prosty sposób. Do tego potrzebna będzie dpowiednia ilość pustych rolek po filmach analogowych. Przygotowane karteczki z nazwiskami należy włożyć w miejsce filmu, jak pokazują zdjęcia poniżej. 

Bieżnik na stół wymaga już trochę więcej pracy i wcześniejszych przygotowań. Będziecie potrzebować materiał, w odpowiednich wymiarach, klej oraz komplet zdjęć . Mogą to być Wasze wspólne fotografie np. z sesji narzeczeńskiej albo zdjęcia retro np. z wesela babci lub jakiekolwiek inne zdjęcia, które będą Wam odpowiadać. 

 Fotograf: Krista Mason Photography

1 komentarz

ala napisał(a)
2012-04-21 11:20
wypas pomysł!
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne