Niebanalne figurki na tort
16/05/2012

Figurki na tort weselny kojarzą się zazwyczaj z kiczowatą Parą Młodą z masy cukrowej, w towarzystwie łabędzi, gołębi i serduszek. Na szczęście przy odrobinie wysiłku można znaleźć ciekawsze wersje - Parę Młodą wykonaną z porcelany w zabawnej pozie np. na rowerze, nartach itp.

A co powiecie na urocze, drewniane, ręcznie malowane figurki na tort, personalizowane dla każdej pary młodej od Lil'Cake Toppers?

Pomysł na personalizowane figurki zrodził się w prosty sposób. Esther miała dość bezosobowych prezentów i kiedy przez przypadek natknęła się na drewniane figurki, postanowiła je pomalować na wzór pary, której chciała zrobić niespodziankę! W ten sposób stworzyła barwną kolekcję, która cały czas powiększa się o nowe modele. Artystka stara się znaleźć najbardziej charakterystyczne cechy pary młodej i uwidocznić je w swoich postaciach. Trzeba przyznać, że rękodzieło nie jest tanie, para figurek kosztuje bagatela 200$. Dodatkowo, jeśli figurki mają mieć tradycyjne stroje trzeba dopłacić kolejne 50$ plus koszt przesyłki. Zamówienia można dokonać w prosty sposób, przez stronę internetową. Oprócz danych teleadresowych oraz wybranego modelu, należy pamiętać o przesłaniu zdjęć pary młodej, którą mają przedstawiać.

Nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nie przeszukały Internetu pod kątem dostępności takich figurek w Polsce. Natknęłyśmy się na polski odpowiednik etsy.com, czyli portal pakamera.pl. Tam znalazłyśmy twórców z MR Studio, którzy pośród innych swoich produktów sprzedają również personalizowane, drewniane figurki. W dodatku w bardzo rozsądnej cenie - ok. 50 zł, w zależności od rodzaju.  Może nie są tak barwne jak Lil'Cake Toppers, ale będą wyglądać równie wyjątkowo na weselnym torcie i z pewnością zrobią na wszystkich wrażenie! 

 źródła zdjęć: Lil'Cake Toppers / Pakamera

5 komentarzy

ew1 napisał(a)
2012-05-16 15:57
a można coś takiego w PL kupić?
Różowa Beza napisał(a)
2012-05-16 20:14
Lil'Cake Toppers można zamówić tylko ze Stanów, szczegóły na stronie. Drugi zestaw figurek bez problemu możesz zamówić od polskich "producentów" przez portal pakamera.pl :)
Magdeleine napisał(a)
2013-04-25 13:50
oooo, widzę tam moją figurkę, którą zamawiałam :)
Różowa Beza napisał(a)
2013-04-29 20:08
Magdeleine - prześlij nam zdjęcie swoich figurek, chętnie zobaczymy je w Twojej aranżacji kontakt@rozowabeza.pl :)
Monika napisał(a)
2014-09-26 23:34
Zapraszam do mojego sklepiku!!! Gwarantuje wam przepiękne personalizowane figurki na tort! Wyślijcie zapytanie prześle wam moje prace!
https://www.etsy.com/uk/shop/MrsBdekor?ref=pr_shop_more
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne