Cymbeline 2013 - La Parisienne
18/10/2012
Tagi: moda

Ostatni kwartał roku to czas premier najnowszych kolekcji sukien ślubnych na rok następny. Z zainteresowaniem przeglądamy kolekcje marek dostępnych na polskim rynku w poszukiwaniu ciekawych projektów. Dziś na tapecie najnowsza kolekcja francuskiej marki Cymbeline na rok 2013, o wymownym tytule "La Parisienne".

Cymbeline to firma rodzinna (prowadzą ją trzy siostry), z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Przez te lata w swoich projektach z powodzeniem łączy ekstrawagancję haute couture z klasyką, tworząc wyjątkowy styl sukien ślubnych. Ciekawe kroje, piękne zdobienia i wyjątkowe tkaniny to znajdziecie w każdym sezonie.

W swojej nowej kolekcji Cymebline odwołuje się do najbardziej wyrazistych dzielnic francuskiej stolicy.

Romantyczne suknie, z nutką szyku bohemy odzwierciedlają klimat dzielnicy Saint Germain des Pres. Kolekcja łączy bawełniane koronki, kaskadowe falbany i pełne spódnice z niezliczoną ilością warstw.

Z kolei Panna Młoda z dzielnicy Bastylia to wybuchowa mieszanka. Może sobie pozwolić na wszystko, podkreślając przy tym jej "pazur" i indywidualność! Styl określany jako elegancki rock – glamrock to przepych i blask w klimacie couture, z wyraźnymi akcentami np. w postaci dużych kwiatów. Całości na pewno dopełnią wysokie obcasy lub sznurowane buty!

Wśród modeli znajdują się również proste i szykowne tweedowe kostiumy, czyli ukłon w stronę Coco Chanel i nawiązanie do ekskluzywnej Avenue Montaigne!

I w końcu Montmartre. Przenosimy się do lat 20 XX w.! Płynne sylwetki ozdobione koronką i perłami, miękkie i kobiece, czyli to co lubimy najbardziej.

W Poznaniu suknie marki Cymbeline są dostępne w White Gallery Salon Nicole przy ul. Powstańców Wlkp. 2. Pełna lista salonów w Polsce dostępna jest na stronie Cymbeline.com 

zdjęcia: Cymbeline

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne