Black&white
12/08/2013

Czerń i biel to ponadczasowe połączenie, a jeśli zestawione są w formie pasów, to jest to klasyka gatunku. Ta esencja prostoty w połączeniu ze szlachetnym złotem wygląda wytwornie i elegancko, a zestawiona z mocnymi kolorami i żywymi kwiatami nabiera bardziej swobodnego charakteru. 

Ostatnio natknęłam się na kilka stylizacji weselnych stołów wykorzystujących właśnie czarno-białe pasy. Czarno-biały obrus to absolutny hit. Dla lubiących mniej wyraziste motywy, wystarczą serwetki lub maty pod talerze.

Prawda, że wygląda wyjątkowo? A w dodatku jest to jeden z tych trendów, który można wcielić w życie bez nadwyrężania budżetu! Trzeba jednak uważać, aby nie przesadzić. Total look w czarno-białe paski, może okazać się przytłaczający i zbyt ciężki, dlatego warto przemyśleć stylizację. Najlepiej wybrać jeden element np. obrus, talerze lub ozdobne poduszki, który będzie głównym punktem i uzupełnić go bardziej stonowanymi dodatkami. Do przygotowania obrusu, bieżnika czy podkładek pod talerze wystarczy kawałek płótna w czarno-białe pasy, które z powodzeniem znajdziecie w sklepach w materiałami. Sporo z nich oferuje już gotową bieliznę stołową w całkiem atrakcyjnych cenach. 

1-2 / 3-4 / 5 /

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne