Black is the new white?
28/08/2013

Do tej pory widziałyśmy ją wyłącznie na wybiegach, a i tam zawsze wzbudzała wiele kontrowersji. Powszechnie znana, jako zaprzeczenie tradycji. Czarna suknia ślubna! Zdania o takim wyborze koloru są podzielone - większość twierdzi, że czarny kolor jest przypisany do wydarzeń smutnych i bardzo poważnych, a przecież ślub i wesele powinny być tego totalnym przeciwieństwem. Jest jednak niewielka grupa, która łamie wszelkie konwenanse i stereotypy.

Panna Młoda, którą prezentujemy poniżej nie była na tyle odważna, aby włożyć czarną suknię na własny ślub, jednak zdecydowała się na ten nietypowy wybór w związku z ceremonią odnowienia przysięgi małżeńskiej. Wg. mnie wygląda wyjątkowo. 

Sama pewnie nie zdecydowałabym się na tak odważny wybór, jednak przyznajcie, że suknia wygląda spektakularnie. Gdyby miała kolor biały czy ecru, nie robiłaby tak powalającego wrażenia. Lekki tiul przełamuje powagę czerni, a dodatkowo beżowe warstwy nadają sukni lekkości. 

W standardowych kolekcjach sukien ślubnych jest tylko jedna projektantka, która oferuje czarne suknie ślubne i jest nią oczywiście... Vera Wang. Kolekcję pełną czerni zaproponowała jesienią 2012 r., możecie ją zobaczyć na oficjalnej stronie www. W Polsce nie widziałam nigdzie czarnej sukni ślubnej dostępnej do kupienia od ręki, jedyny sposób to zakupy przez internet lub indywidualny projekt i wykonanie jej na zamówienie. 

Jestem ciekawa czy Wy byście się odważyły? 

źródło: StyleMePretty

2 komentarze

Wiedźma M. napisał(a)
2013-08-28 09:19
Do czarnej sukni ślubnej polecam zorganizowanie uroczystości w drewnianym kościółku na cmentarzu - genialna prowokacja :)
ann napisał(a)
2013-09-02 16:24
Wow!, pięknie!
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne