PRALINKI CHOCOLISSIMO
29/08/2013

To była jedna z najsmaczniejszych degustacji, w której mogłyśmy uczestniczyć. 40 czekoladowych pralinek od Chocolissimo zapewniło nam pozytywne wrażenia wzrokowe i smakowe (przyczyniły się też do tego, że w dniu degustacji zrezygnowałyśmy z obiadu :P). Na początku pojawiła się chwila zawahania - zwyczajnie zastanawiałyśmy się od której zacząć, po chwili problem zniknął...

Pralinki rozpływały się w ustach a każda z nich kryła inne nadzienie. Od mleczno-czekoladowych, przez owocowe, imbirowe, karmelowe, po orzechowe smaki, żadne z nich nas nie rozczarowało, jednak w szybki sposób wyłoniłyśmy nasze faworyty. Jako, że jesteśmy łasuchami najbardziej smakowały nam te z mlecznej i białej czekolady - czyli najsłodsze pralinki, z owocowym i orzechowym nadzieniem. Ciemna czekolada nie przypadła nam do gustu z racji tego, że nie jesteśmy zwolenniczkami gorzkich smaków. Pralinką, która wyróżniała się na tle innych była Bluberry. Jak się później okazało widnieje jako wybór nr 1 klientów, na stronie Chocolissmo. Potwierdzamy, jest grzechu warta :). Na listę top trafiły również Raspberry Brandy Cream i Red Vanilia oraz trzy pralinki z nutą karmelu i orzecha laskowego, których nazw w dostępnym katalogu, nie udało nam się odnaleźć.

Krótki test smaku pozwolił nam zgodzić się z tezą, że w tym przypadku atrakcyjność i smak idą w parze :)

Pralinki idealnie sprawdzą się, jako drobne upominki dla gości. Gwarantujemy, że czekoladowym maniakom będą smakować. A po spróbowaniu goście będą je sobie nawzajem podbierać!

Czekoladki możecie zamówić w zbiorczym opakowaniu tutaj lub wybrać gotowy spersonalizowany upominek (pudełeczko+pralinki) z oferty dostępnej tutaj.

Kolorowe pralinki efektownie prezentować się będą podczas przyjęcia np. wyeksponowane na platerach. Mogą również wzbogacić, popularne obecnie słodkie stoły.

Na zdjęciu powyżej nasi faworyci :)

Czekoladowe pyszności znajdziecie tutaj:

Pralinki Chocolissimo

Upominki dla gości od Chocolissimo

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne