Zapewne korzystacie z portali społecznościowych typu Instagram, Twitter czy Facebook. Wiecie co to hashtag (#)?

W dobie smartfonów i bezprzewodowego internetu oznaczanie zdjęć hashtagiem jest chyba na porządku dziennym. Dlaczego by nie wykorzystać sprytnego hasła, aby stworzyć niepowtarzalny album ślubny? Dzięki specjalnemu hashtagowi do oznaczania zdjęć z Waszego ślubu i wesela, to Wasi goście będą współtwórcami takiego albumu. Wystarczy podać im konkretnie jakim hashtagiem powinni oznaczać zdjęcia, aby następnego dnia zobaczyć Waszą uroczystość ich oczami. 

#poinformuj gości

Wystarczy umieścić tablicę z hasłem w widocznym dla gości miejscu lub dołączyć informację do zaproszenia. Najlepiej wymyślić prosty hashtag, który zawiera Wasze imiona albo datę ślubu. Nie warto różnicować wielkości czcionki, gdyż nie każdy z gości może o tym pamiętać i wtedy część zdjęć zostanie źle oznaczona.

#kodeks gościa 

Po pierwsze mówimy zdecydowane NIE umieszczaniu zdjęć Panny Młodej przed rozpoczęciem ceremonii!!! To największy grzech gości.

Po drugie zróbcie selekcję! Pamiętajcie, że wpisując hashtag w wyszukiwarkę portalu każdy może obejrzeć Wasze zdjęcia, dlatego te najmniej korzystne wizerunkowo zachowajcie dla siebie ;)

Po trzecie co za dużo to nie zdrowo, na weselu lepiej tańczyć i bawić się z Para Młodą niż spędzić noc z nosem w telefonie:)

Różowa Beza też jest na instagramie:) Zaglądajcie:)  http://instagram.com/rozowabezablog/

źródła zdjęć: 1 / 2 / 3 / 4 / 5-6 / 7-8

1 komentarz

Mike napisał(a)
2013-09-17 15:56
Pomysł bardzo fajny, aby znajomi wrzucali na Instagrama. Czasami publikowanie zdjec przybiera groteskowa formę. Czekam aż ludzie zaczna najmować ludzi do akutalizowania statusow na facebooku w momencie mowienia sobie tak ;/

http://topdycha.pl/niesamowite-sluby/
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne