GoldenEye
21/10/2013

Makijaż to ważny element ślubnej stylizacji. Nie powinien być zbyt delikatny, jednak nie może być także przesadzony. Z reguły panie wybierają smoky eye, w odcieniach brązu, pudrowego różu i delikatnego połysku, do tego subtelny kolor i błysk na ustach. Te bardziej szalone stawiają na kolorową kreskę na powiekach albo mocny odcień pomadki.

Chciałabym się podzielić z Wami dość odważnym pomysłem, jednak wg mnie obroniłby się w nowoczesnej, ślubnej stylizacji. Zaproponowała go Pat Mcgrath, na pokazie kolekcji Christian Dior wiosna/lato 2014, podczas paryskiego tygodnia mody. Chodzi o złote brwi, które jak określiła je sama Pat "są biżuterią na twarzy, złoto jest jednocześnie organiczne i futurystyczne". 

Do stworzenia tego wyjątkowego efektu użyto złotego pigmentu oraz brokatu, który nałożony na brwi i wokół oczu spowodował, że ich kolor stał się bardziej wyrazisty. Całość makijażu jest bardzo naturalna i neutralna. Złota oprawa oczu nie wymaga dodatkowych kolorów ani wymyślnych fryzur, sprawdza się z gładko zaczesanymi włosami i podkreślonymi rzęsami.

Źródła zdjęć: 1 / 2-5

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne