BoZka - luksusowe dodatki ślubne
28/02/2014

Polski rynek ślubny ewoluuje, co bardzo mnie cieszy. Powstaje coraz więcej firm, oferujących eleganckie, na czasie i co najważniejsze dobre jakościowo produkty ślubne. Markę BoZka mogę zdecydowanie zaliczyć do tego grona. Co oferuje? Luksusowe dodatki na głowę i do włosów tj. fascynatory, toczki, opaski, woalki, kapelusze i inne akcesoria. Wszystkie powstają ręcznie, co zapewnia najwyższą jakość wykończenia a także unikatowość.

Do wykonania ozdób projektantka wykorzystuje polski filc, angielski i hiszpański sinmay, krynoliny i woalki. W najnowszych kolekcjach znajdziecie również tiul, wyselekcjonowane pióra, półszlachetne kamienie, kryształki, perły i inne drobne elementy tworzące spójną całość.

Ślubny fascynator, czy opaskę możecie wybrać z dostępnej kolekcji lub zaprojektować coś według własnej wizji! Na osobiste spotkanie z projektantką można umawiać się w Zielonej Górze lub w Poznaniu, akcesoria BoZka przymierzycie również w Warszawie w atelier Rina Cossack. Jeśli do wymienionych miast macie daleko, nic straconego konsultacje bez problemu możecie prowadzić mailowo, zawsze możecie liczyć na fachową poradę. 

Jeśli zastanawiacie się czy fascynatory w ogóle do Was pasują, z pomocą przyjdzie wirtulana przymierzalnia, jedyna w Polsce, wystarczy wgrać swoje zdjęcie. To dobry sposób, aby rozwiać pierwsze wątpliwości. :)

Wybrane modele z dwóch kolekcji znajdziecie poniżej. Osobiście urzekły mnie motyle...

KOLEKCJA 2014

KOLEKCJA 2013

bozka.eu

zdjęcia kolekcji 2014: INVIDIA ME

zdjęcia kolekcji 2013: TaJo Photography

2 komentarze

Justyna z Olemole napisał(a)
2014-02-28 15:49
Ładne:) ale to raczej dla kobiet ekstrawaganckich i lubiących się wyróżniać. Większość wybierze welon albo diadem:)
Różowa Beza napisał(a)
2014-03-01 07:54
>>Justyna, to prawda fascynatory, toczki i opaski nie są dla wszystkich, jednak z moich krótkich obserwacji wynika, że coraz więcej panien młodych chce się wyróżniać i wybiera właśnie takie ozdoby do włosów. Szczególnie przy ślubach cywilnych :)
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne