Style - Modern Bride
11/04/2014

Dostajemy od Was maile z prośbą o poradę stylistyczną. Najczęściej przesyłacie zdjęcia sukien z pytaniami "Jaki kolor butów dobrać?", "Jaka biżuteria będzie najlepiej pasować?" czy " Założyć welon czy fascynator?" . Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom postanowiłyśmy stworzyć cykl postów, w których będziemy prezentować nasze pomysły na ślubne stylizacje.  

Dziś prezentujemy Wam pierwszy z nich - mój pomysł na fantastyczną suknię projektu Anny Korytowskiej. Prostą, subtelną, ale jednocześnie odważną suknię zestawiłabym z woalem oraz złotymi butami. W takiej stylizacji widziałabym młodą, przebojową kobietę, która ma odwagę zerwać ze ślubnymi konwenansami i postawić na nowoczesność. 

 1. Suknia A. Korytowska 2. Buty Christian Louboutin 3. Woalka BHLDN

Chcecie poznać nasz pomysł na Waszą suknię ślubną? Podeślijcie nam model, który wybrałyście na adres kontakt@rozowabeza.pl i zaglądajcie na bloga w poszukiwaniu inspiracji. 

2 komentarze

Justyna z Olemole |foto inspiracje napisał(a)
2014-04-11 13:06
I złote buty? Nie będą za bardzo się wyróżniać na tle tej delikatne sukienki? Bo będzie je widać, sukienka nie jest do ziemi.
Różowa Beza napisał(a)
2014-04-11 13:37
Dla mnie właśnie ciekawie dopełnią połyskliwy, ale jednak skromny w zdobieniach krój i materiał sukni. Można je zrównoważyć złotą biżuterią - delikatnym naszyjnikiem lub kolczykami
Pozdrawiam
Marta
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne