Sesja narzeczeńska z Vasco Images
07/05/2014

Na pewno zauważyliście, że sesje narzeczeńskie są coraz bardziej popularne. Z perspektywy czasu trochę żałuję, że w moim przypadku czas nie pozwolił na to abyśmy stanęli przed obiektywem i właśnie taką sesję zrealizowali. Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka, a w przeciwieństwie do filmu łatwo je wyciągnąć z szuflady, aby powspominać miłe chwile.

Sesja narzeczeńska to idealny moment na pierwszy kontakt z Waszym fotografem ślubnym, czas do bliższego zapoznania się, poznania stylu pracy, co na pewno zaprocentuje podczas reportażu. Dla tych, którzy nie lubią występować w roli modela pomoże oswoić się z obiektywem i nabrać luzu przed dniem ślubu, kiedy to dubli już nie będzie ;). Poza tym same zdjęcia mogą posłużyć, jako materiał do wykonania spersonalizowanych save the date, zaproszeń czy nawet elementów dekoracji.

Miło mi prezentować dziś na blogu radosną, naturalną sesję Gosi i Antka wykonaną przez Michała Najberga z Vasco Images. Wiosenny, słoneczny dzień, park Szczęśliwiecki w Warszawie a do tego spontaniczna i energetyczna Para, nie mogło być lepiej. Miłego oglądania!

VASCO IMAGES

info@vascoimages.pl

www.vascoimages.pl

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne