Tajemniczy ogród z Art Size
07/07/2014

Ich stylizacje dopracowane są w najmniejszych szczegółach, zawsze bogate i efektowne. Utwierdzają mnie w przekonaniu, że każde marzenie dotyczące stylizacji sali, czy miejsca zaślubin można spełnić. Dzięki projektantom z firmy ArtSize przenoszę Was dziś do miejsca tryskającego ferią kolorowych kwiatów i bujną zielenią...

Niesamowita roślinność wokół Pałacu Zamoyskich, niebanalna architektura oraz drzewa rosnące wewnątrz oranżerii, w restauracji Endorfina Foksal w Warszawie stały się dla projektantów z firmy ArtSize inspiracją przywodzącą na myśl Tajemniczy Ogród, a wraz z nim malarstwo Jean-Honoré Fragonard'a i jego słynny obraz z huśtawką.

W oranżerii Endorfiny pojawiły się drzewa kwitnącej akacji, huśtawki z kwiatami, drewniane wazony i stworzone specjalnie do tego projektu meble. Powstał zaczarowany ogród pełen kolorowych, wiosennych kwiatów, z magiczną nutą świec – bajkowa sceneria do zaślubin czyż nie?

Zaproszeniem do dzikiego ogrodu były stare klucze, zwieszone na drewnianej, ręcznie malowanej tablicy. Opisane imieniem i nazwiskiem, wskazywały gościom miejsce przy stole.

Duże, wiszące nad stołami huśtawki, ozdobione kwiatami i świecami okazały się strzałem w dziesiątkę – zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Do tego wielobarwne kompozycje kwiatowe, wyjątkowe krzesła Chiavari w szampańskim kolorze, specjalnie dobrane obrusy i serwetki nadały temu miejscu wyjątkowego charakteru.

Nastrój buchajacego kolorami Tajemniczego Ogrodu, który stworzyli projektanci z firmy ArtSize był na prawdę wyjątkowy. Nocne oświetlenie roślin i huśtawek spowodowało, że w Endorfinie zapanował magiczny klimat. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można było się przenieść się gdzieś daleko, gdzie dobra zabawa i beztroskie świętowanie otoczone są pięknem i harmonią, kolorów, kwiatów i... ludzi.

realizacja i zdjęcia: ArtSize

facebook.com/artsizepl

7 komentarzy

Niepoprawna Panna Młoda napisał(a)
2014-07-07 23:44
Bajkowo i przepięknie :)
planujemy wesele napisał(a)
2014-07-15 21:08
Cudowny widok ! ;)
HolidayMusic napisał(a)
2014-07-22 21:23
Niesamowicie bajkowo i kolorowo! Takiej palety barw dawno nie widziałam :)!
Wesele z Klasą napisał(a)
2014-08-28 11:25
Wspaniałe, rozbudzające wyobraźnię pomysły na Wesele z Klasą :)
www.weselezklasa.pl
bolek napisał(a)
2014-09-05 12:31
Fajnym sposobem na nagranie tego wyjątkowego wydarzenia jest nagranie z lotu ptaka : www.wynajmijdrona.pl ta strona daje nam właśnie takie możliwości co serdecznie poleca :)
Adam napisał(a)
2014-10-27 22:29
Bajkowo wygląda,nie da się ukryć, ciekawe ile u nas wyszła by cena za organizację takiego wesela.
Hania napisał(a)
2014-11-06 12:29
Dość nietypowy wystrój... ale genialny! Te rośliny wszędzie - jestem pod wrażeniem!
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne