Ślub w piknikowym klimacie
09/12/2014
Tagi: fotograf

Kiedy szaro za oknem lubię wracać do letnich reportaży, które pozytywnie nastrajają swymi kolorami. Dziś razem z Kasią i Jackiem Siwko - parą fotografów, zapraszam w wyjątkowe miejsce - do Stodoły Wszystkich Świętych zwanej Oczyszczalnią. Niebanalna architektura i magiczne, leśne otoczenie dało wspaniałe tło dla piknikowego charakteru przyjęcia Uli i Bartka! Tak, piknikowego i to z nutą błękitu. Wnętrza zdobiły papierowe obrusy i doniczki z truskawkami, w menu można było znaleźć hamburgery z grilla i owocowe muffinki. Na gości czekały rozgrzewające drinki i szalona muzyka na parkiecie. Czego chcieć więcej?

Autorzy reportażu: Kasia i Jacek Siwko

jaceksiwko.com

Miejsce i catering: Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią

Muzyka: DJ Mess

Tort weselny: Słodki Muffin

Zaproszenia: Projekt Kartoteka

Suknia ślubna: Atelier vie de château

Garnitur:  Cafardini

3 komentarze

ela napisał(a)
2014-12-10 09:55
Piękne zdjęcia i super miejsce! Szkoda, że w Poznaniu takiego nie ma...
Gosia napisał(a)
2014-12-17 16:22
Myślę, że wielu gościom spodobałaby się taka odmiana w formie piknikowego wesela. Obawiam się tylko o pogodę, która w naszym klimacie może czasami być nieprzewidywalna. Warto by było zastanowić się nad solidnym namiotem, pod którym można by było usadzić gości :)
CUDA WIANKI FOTOBUDKA napisał(a)
2015-05-10 12:58
Pięknie:) Jak widzę, nie zabrakło fotobudki. W polsce jeszcze nie jest to tak popularne, a szkoda! Ja osobiście polecam www.cudawiankifoto.pl
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne