Style Rhodesia by Rosa Clara
03/02/2015

Dziś Style przygotowałam specjalnie dla Kasi, która zwróciła się do nas z prośbą o propozycję. Wybrała piękną, klasyczną suknię Rhodesia, z kolekcji Rosa Clara, z  dużą spódnicą, z połyskliwej tkaniny.  Wg mnie świetnym dodatkiem do takiej sukni będzie fascynator. Nowoczesna ozdoba głowy, która przełamie klasykę i dodatkowo nie przytłoczy sylwetki, a delikatna woalka nada dziewczęcości. Kasia zdecydowała się także na kwiaty - czarno - białe anemony. Jeśli chodzi o dodatkowe kolory, zdecydowałabym się na ciepły odcień pastelowej brzoskwini lub mięty, które świetnie uzupełnią czerń. W tych kolorach można dobrać buty lub krawat Pana Młodego. W kwestii biżuterii postawiłabym na delikatny, krótki naszyjnik w kolorze srebra - tym bardziej, że Kasia wspominała, że suknia będzie zmodyfikowana i będzie miała odkryte ramiona. 

1. Rhodesia by Rosa Clara 2.Bozka 3. Czarno-białe Anemony

Nie mogłam się jednak oprzeć i przygotowałam drugą propozycję dla Kasi - bardziej odważną i szaloną, Uważam, że klasyczny krój sukni i ciężka tkanina są jak płótno do namalowania barwnej opowieści. Dlatego w mojej drugiej propozycji postawiłam na mocne kolory. Żółty, róż i czerwień. Wielobarwne buty z odkrytym palcem wyglądają bardzo nowocześnie. To trend, który już od lat można obserwować zagranicą, w Polsce jednak wciąż Panny Młode decydują się na raczej pastelowe kolory, a szkoda. W kwestii kwiatów postawiłabym na ferię barw  - ślub ma się odbyć w maju, więc powinno już być z czego wybierać. W zakresie ozdoby głowy - także wybrałabym nowoczesny fascynator, ale tym razem już bez woalki. Do tego delikatna biżuteria, lużno upięte włosy i uśmiech na twarzy. 

1. Rhodesia by Rosa Clara  2. Buty dostępne na sarenza.pl  3. Wielokolorowe kwiaty w luźnym bukiecie

Jestem ciekawa co Wy na to i przede wszystkim co na to Kasia:)

Jeśli jesteście ciekawe jaką propozycję przygotujemy dla Was -  wysyłajcie do nas wybrane przez siebie suknie na kontakt@rozowabeza.pl. 

2 komentarze

slubneprezenty.pl napisał(a)
2015-02-07 10:57
Ja właśnie myślę o jakichś kolorowych, kontrastujących z białą suknią butach. Na razie rozważam koralowe lub kobaltowe. Co myślicie?
Slubi.pl napisał(a)
2015-02-11 18:52
Pierwsza stylizacja jak najbardziej OK, w drugiej oryginalne buty. Stawiamy na pierwszą propozycję!
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne