Kolor we włosach
19/06/2015

Wydawałoby się, że w kwestii fryzur ślubnych wszystko już było. Od tradycyjnych upięc z welonem, przez bardziej ekstrawaganckie, geometryczne fascynatory, aż do niepodzielnie rządzących od kilku lat kwiatowych wianków. Jednak w dobie, kiedy włosy można pofarbować praktycznie na dowolny kolor, musiał nadejść taki moment, że kolory wkroczą na sale weselne. Zdaję sobie sprawę, że jest to trend zarezerwowany dla wąskiej grupy kobiet, jednak przyznajcie, że włosy w pastelowych odcieniach różu, fioletu czy błękitu, w połączeniu z wiankami wygladają conajmniej magicznie.

źródło zdjęć: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 /

3 komentarze

Natalia napisał(a)
2015-06-24 15:24
Cudowne byłoby gdyby panny młode zamiast tych wielkich welonów zakładały delikatne wianki. Szczególnie kobiety, które mają tzw. słowiańską urodę wyglądałyby ślicznie.
cała w... Ślubeo.pl! ;) napisał(a)
2015-06-24 23:35
Bardzo lubię inspiracje z kolorowymi włosami, i to tymi niecodziennymi ;), choć przyznam, że żadnej Panny Młodej w takiej oryginalnej tęczowej fryzurze nie widziałam!

Kolor kolorem, ale pięknie też wyglądają same uczesania - romantyczne, rozwiane, super.
Bartłomiej Zegadło { fotograf kraków } napisał(a)
2015-07-23 11:48
Miałem raz szaloną panią młodą której bardzo długi welon był zafarbowany we wszystkich odcieniach tęczy. Do dziś jest zaskoczeniem dla wielu oglądających i pytają czy robiłem to w photoshop-ie :D
Zostaw komentarz

Różowa Beza zastrzega sobie prawa do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne